Buhar Jenatatörleri

Mitrojen buhar jeneratörleri son teknoloji ile geliştirilmiş yüksek performansa sahip ürünlerdir. Buhar üretim sürelerinin çok kısa olması ve ekonomik şekilde buhar üretmeleri en önemli özelliklerindendir. PLC kontrol sistemi ile kumanda edildiği için tam otomasyon sistem kontrolüne son derece uygundur. Buhar sıcaklığı, baca gazı sıcaklığı ve tüm fonksiyonlar, gelişmiş otomasyon tablosundan sürekli olarak takip edilebilir.

Mitrojen buhar jeneratörlerindeki özel seperatör sayesinde sudan arıtılmış buhar almak mümkündür. Buhar jenaratörleri için tasarlanmış besi suyu pompası ve su yumuşatma cihazları da jeneratörle beraber verilmektedir. Olabilecek tüm olumsuz koşullara rağmen sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış olan bu buhar jeneratörleri olağanüstü güvenlik tedbirleriyle donatılmıştır.

Tüm armatürleriyle birlikte (brülörü dahil) sevk edilir. Uzman mühendislerimiz ve teknik servisimizce devreye alınır. Su hacmi son derece az olduğundan, insan çalıştırılan mekanlarda kullanmak mümkündür.

Genel Bilgi
Kullanım Alanları
İndirilebilir İçerikler
Teklif Formu