Eşanjör

Mobil Menu

EŞANJÖR SERVİS

EŞANJÖR SERVİS

Ürün değil, çözüm sağlamaya yönelik anlayışımız sayesinde satış sonrası hizmetlere de en az ürün kalitesi kadar önem veriyoruz. Kadrolu mobil servis ağımız ile müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmetini sunuyoruz.

EޞANJÖR SERVİS

MIT markalı ürünlerin eşanjör servis, eşanjör bakımı ve eşanjör tamiri hizmetleri konusunda sürdürebilir kaliteden emin olmak için yurt çapında servis personeli ve tekniker istihdam ediyoruz.

Sahadaki servis ekibimiz ve sağladıkları hizmetler genel merkezden özel eğitimli, konusunda uzman teknikerler tarafından özel yazılımlarımız ile 7/24 takip edilerek sağlanıyor. Müşteri memnuniyeti için randevulu çalışan ekiplerimize ulaşmak ve eşanjör servis hizmetlerinden yararlanmak için 444 35 46 numaralı telefonu arayarak Ekin Endüstriyel Çözüm Merkezimizden servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Eşanjör Servis ve Bakım Eğitimi

Eşanjör servis teknikerlerimiz nasıl bir eğitim sürecinden geçiyor?


Ekin Endüstriyel servis teknikerleri çok aşamalı bir işe alım ve eğitim sürecinden geçer. Öncelikle aranan niteliklere uygun olan adaylar yazılı ve sözlü sınavlara davet edilir. Bu sınavları başarı ile geçen adaylar 3 ay süresince uzman eğitmenler tarafından teorik ve pratik teknik eğitimlere tabi tutulurlar. Eğitim döneminde ve sonunda yapılan sınavları başarı ile tamamlayan adaylar servis teknikeri olarak göreve başlar.

EKİN ENDÜSTRİYEL eşanjör servis teknikerleri 6 ayda bir psikolojik ve teknik eğitimler alır, bu sürekli eğitim döngüsü ile bir yandan teknik ekibimizin bilgileri güncel kalması sağlanırken diğer yandan da denetimlerde görülen olası eksiklikler giderilir.

Eşanjör Tamiri Ek Garanti ve Bakım Anlaşması Hizmeti

Ek garanti ve bakım anlaşması hizmetimiz ürününüzün uzun ömürlü olmasını sağlamanın yanı sıra sürpriz masraflardan da kaçınmanızı sağlar. Ürünlerimizin performans verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmak için sunduğumuz bu hizmet kapsamında yılda bir kez olmak üzere ücretsiz genel bir kontrol ve eşanjör temizliği yapılır. Ayrıca ek garanti süresince talep edilen arıza servisi için yedek parça, işçilik ve yol ücreti ayrıca talep edilmez.

Ek Garantiler ile ilgili daha fazla bilgi almak için 444 35 46 numaradan Çözüm Merkezimizi arayabilir ya da sizlere hizmet veren servis teknikerlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Eşanjör servisi ve bakımı nasıl yapılmaktadır? Eşanjör Tamiri ve temizliği sırasında nelere dikkat edilmelidir?

FACEBOOK'TAN TAKİP ET!

Resmi Facebook hayran sayfamızı beğenin ve gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NEDEN PLAKALI EŞANJÖR?

  • Çok yüksek verimlerle ısı transferi yapmaktadır.
  • Kompakt yapıları sayesinde çok az yer kaplamaktadır.
  • Tamamen demonte hale getirilip temizlenebilir.
  • Geniş plaka ve conta çeşitliliğine sahiptir.
  • Tamamen Türkiye'de üretilmektedir.
  • Geniş servis ve bayilik ağına sahiptir.
  • Ana üretici tarafından pazara sunulmaktadır.
  • Sizin için her zaman en ekonomik çözümdür.
  • 2 yıl boyunca Ekin Endüstriyel garantisi altındadır.

Memnuniyetiniz Önceliğimiz