Sürdürülebilir kaliteyi, güvenilir mühendislik yaratır!

İnovasyonun şartı sorgulamak, sürdürülebilir inovasyonun ki ise sorgulamayı hiç bırakmamaktır. Bizim için de inovasyon yolculuğu bir soruyla başladı: "Neden Türkiye'de katma değerli teknoloji üretilmesin?". Misyonumuzu, "Yeni Nesil Mühendislik" firması olmak üzerine tanımladık. Türkiye'de ilk "plakalı yerli ısı eşanjörü" ürettik ve MIT (Made In Türkiye) markası doğdu. Sektörde büyük ses getirdi. Türkiye'nin ilk yerli üreticisi olmamızı sağlayan MIT(Made in Turkey)'in kuruluş vizyonu; yerli bir "alternatif" olmak değil, küresel pazarda rekabet edebilecek kalitede bir marka inşa etmek.

Bu hedef için çalışırken AR-GE faaliyetlerimize de çok önem veriyoruz. ERP yazılımlarımız konusunda geri dönüşlerimiz oldukça olumlu. Kullanıcılarımıza teklif, fatura, garanti süreleri, seçim programları gibi tüm süreci görebilecekleri, yönetebilecekleri bir alan sunuyoruz. Ürün ve süreçlerimiz; ISO, TSE, CE, EAC ve daha birçok ulusal ve uluslararası kalite belgesini almaya hak kazandı. Bu sayede, sürekli gelişen, kendini sorgulayan ve üreten bir firma olduk.

Soruna değil sürece odaklanan mühendislik yaklaşımımızla, bir üründe uzmanlaşmakla kalmıyor, o ürünün tüm ekosistemini göz önüne alıyoruz. Kaliteli ürün üretmek ve prosesin ihtiyacına uygun, doğru ürünü tasarlayabilmek çok önemli. Dolayısıyla plakalı ısı eşanjörünün yanı sıra, bir sistemi oluşturacak diğer tüm komponentleri de üretebilecek güce sahibiz. Uçtan uca bir uygulama sunmak için, 100'ün üzerinde mühendis kadromuzun sürekli gelişimine odaklanıyoruz. Uzman mühendislerimizin sağladığı, iş geliştirme, satış öncesi, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle de sadece bir ürün değil "çözüm" sunuyoruz.

Uluslararası kalite standartlarında onaylı firmamızda; plakalı ısı eşanjörleri, bu eşanjörleri bir sistem haline getiren akümülasyon tankları, boylerler, endüstriyel pompalar ve tesisat malzemeleri gibi tamamlayıcı hizmetlerimiz mevcuttur.

Uzman mühendis kadromuzla, tüm dünyada, yüksek teknolojiye ihtiyaç duyan projelerin çözüm ortağı olarak gelişmeye devam ediyoruz.