Aşağı kaydır
01.03.2024

Buhar ile Kullanım Suyu Hazırlama Sistemi

Buhar ile Kullanım Suyu Hazırlama Sistemleri mevcut buhar tesisatından faydalanılarak tesisteki sıcak su ihtiyacını gideren ve enerji geri kazanımı sağlayan akılcı çözümlerdir. Sistem ek bir enerji maliyeti yaratmak yerine eldeki buharı kullanarak ekonomik bir şekilde kullanım için sıcak su üretir. Bu sistemler istenilen sıcaklıkta kendisini otomatik olarak açıp kapatır ve minimum enerji harcayarak maksimum performans sağlar. Tam ve yarı otomatik olarak tasarlanan bu paket sistemler birinci sınıf ürünlerden oluşturulur ve uzun yıllar hizmet verecek şekilde kurgulanır.

Buhar ısınma için muazzam bir enerji kaynağı olmakla beraber, oluşabilecek hatalar durumunda da oldukça tehlikeli bir ısı kaynağıdır. İçerisinden buhar geçen tesisatlar uzman kişiler tarafından özenle seçilen malzemeler ile hazırlanmalıdır.

MIT paket sistemler uzman mühendis kadromuz tarafından ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda tasarlanır ve 3D olarak sunulur. Böylece müşterinize veya yöneticinize bir ön bilgi sunabilir, onay alabilirsiniz. Aynı zamanda bu sunumla tesiste sistemin kaplayacağı alan hakkında da önbilgi verildiğinden, montaj sırasında bir sürprizle karşılaşılmaz.

Aşağıdaki tablodan ihtiyacınıza uygun sistemi seçebilirsiniz.