Aşağı kaydır
29.02.2024
Sıcak Su Kaynağı ile Radyatör Isıtma Sistemi

Sıcak Su Kaynağı ile Radyatör Isıtma Sistemleri, sıcak su kaynağı bulunan tesislerde, bu enerjiyi kullanarak aynı yerdeki veya başka bir yerdeki alanı ısıtmak için kullanılan sistemlerdir. Radyatörleri ısıtmak için ayrı bir enerji kaynağı yerine tesisteki operasyondan gelen sıcak suyu kullanarak hem ek bir enerji harcaması yapılmasının önüne geçer hem de operasyonda tekrar kullanılacak suyun soğutulmasına da katkı sağlar.

Tesisteki ısınma ihtiyacını mevcut sıcak su kaynağından faydalanılarak gideren bu sistemler istenilen sıcaklıkta kendisini otomatik olarak açıp kapatarak minimum enerji harcar ve maksimum performans sağlar. Tam ve yarı otomatik olarak tasarlanan paket sistemler birinci sınıf ürünlerden oluşturularak uzun yıllar hizmet verecek şekilde tasarlanır.

Bu sistemlerin başlıca kullanım alanları arasında fabrikalar, enerji tesisleri, jeotermal kaynaklar, site ve apartmanlar gösterilebilir.

MIT paket sistemleri uzman mühendislerimizce tesisin ihtiyacına uygun şekilde tasarlanır ve 3D olarak sunulur. Bu sunum hem sistemin gerçekte kaplayacağı alanı görmek hem de kendi müşterileriniz ya da yöneticilerinize sunmak konusunda kolaylık sağlar.

Aşağıdaki tablodan uygun sistemi seçebilirsiniz.