Eşanjör

Mobil Menu

KURUMSAL BİLGİLER

Sponsorluk ve Sosyal Sorumluluk

Müşteri merkeziyetçiliğin dışında sürdürülebilir büyüme stratejisiyle, ekonomiye ve topluma değer katan yeni hizmetler yaratan Ekin Endüstriyel olarak, destek verdiğimiz toplumsal paylaşım projelerinde de aynı yaklaşımla hareket ediyoruz.

Sponsorluk ve Sosyal Sorumluluk

Bu değerlendirmeyle ülkemizin ve dünyamızın geleceğine dair bir duyarlılık oluşturmaya ve bu duyarlılığı mümkün olduğunca daha geniş çevrelere ulaştırmak için gayret gösteriyoruz.

" Sponsorluk ve  Sosyal Sorumluluk" anlayışımızla eğitim, sağlık ve çevre konularında çeşitli toplumsal paylaşım projelerine büyük bir ilgiyle düzenli olarak destek veriyoruz. Çalışanlarımıza ve onların ailelerine, müşterilerimize, bayilerimize, üniversitelere, sivil toplum kuruluşlarına ve diğer paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için itinayla çalışıyoruz.

 Kurumsal anlamda hayata geçirdiğimiz projelerin yanında çevreye duyarlı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak, gelecek nesillere ışık olmak amacıyla öğrenciler tarafından oluşturulan projeleri de tüm gücümüzle destekleyerek sahip çıkıyoruz.

Ekin Endüstriyel olarak toplumsal sosyal sorumluluk kapsamında, bugüne kadar birçok yerel ve kültürel projeye destek vermiş bulunmaktayız. Ayrıca, bölgemizde olan projelere talep ve ihtiyaçlarını da öncelikli olarak değerlendirmeye alıyoruz.

Eğitim alanında da, bugüne kadar Türkiye genelinde ve bölgemizde birçok projeyi destek sağlamış bulunmaktayız. Öncelik olarak meslek liseleri ve üniversiteler ile yürütmüş olduğumuz, eğitim ve istihdam odaklı bu projelerde, Ekin Endüstriyel olarak bölgemizin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktayız. İnovasyon, yenilenebilir enerji, Ar-Ge çalışmaları gibi konularda Türkiye'nin seçkin üniversitelerindeki öğrenci topluluklarının yürütmüş olduğu çalışmaları projelerin önemi ve uygunluğuna göre desteklemeye devam ediyoruz.

Sağlık alanında ise önemli sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz. Çalışanlarımızın belirli aralıklarla  gönüllü kan bağışı  vermesini; sigaranın zararları ve benzeri konularda bilgilenmeleri için seminerler düzenliyoruz. Her fırsatta da sağlık alanında yürütülen projeleri gönülden destekliyoruz.

Ekin Endüstriyel olarak katkıda bulunduğumuz tüm alanlarda, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla adımlarımızı atıyoruz, yatırımlarımızla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlayarak ilerliyoruz. Sponsorluk ve sosyal sorumluluk çalışmalarımızda sürdürülebilir etkiler yaratmak için destek verdiğimiz projelerin kalıcı faydalar üretmelerine de oldukça dikkat ediyoruz.

Tabiatın bize sunduğu her türlü kaynağı kullanırken çevreye, insanlığa, gelecek nesillere ve kendimize duyduğumuz saygının bir yansıması olarak özenli ve verimli kullanıyor, şirketimiz içerisinde geri dönüşümü en etkin şekilde kullanmaya önem veriyoruz.

Özenli bir şekilde hareket etmeyi benimsiyor, çevreye, insanlığa, gelecek kuşaklara ve kendimize duyduğumuz saygının bir yansıması olarak görüyoruz. Bu nedenle Ekin Endüstriyel olarak, sahip olduğumuz olanaklarımızı daha verimli kullanıyor ve şirketimiz içerinde geri dönüşümü en etkin şekilde sağlamaya özen gösteriyoruz.

SPONSORLUK ve SOSYAL SORUMLULUK TALEP FORMU
Kişisel Bilgiler
Firma Bilgileri

Not: Firma Bilgilerini Girmek Zorunlu Değildir.

Talep Bilgileri?

FACEBOOK'TAN TAKİP ET!

Resmi Facebook hayran sayfamızı beğenin ve gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NEDEN PLAKALI EŞANJÖR?

  • Çok yüksek verimlerle ısı transferi yapmaktadır.
  • Kompakt yapıları sayesinde çok az yer kaplamaktadır.
  • Tamamen demonte hale getirilip temizlenebilir.
  • Geniş plaka ve conta çeşitliliğine sahiptir.
  • Tamamen Türkiye'de üretilmektedir.
  • Geniş servis ve bayilik ağına sahiptir.
  • Ana üretici tarafından pazara sunulmaktadır.
  • Sizin için her zaman en ekonomik çözümdür.
  • 2 yıl boyunca Ekin Endüstriyel garantisi altındadır.

EŞANJÖR SERVİS

;