Eşanjör

Mobil Menu

BUHAR JENERATÖRLERİ

Buhar Jeneratörü

Mitrojen buhar jeneratörleri son teknoloji ile geliştirilmiş yüksek performansa sahip ürünlerdir. Buhar üretim sürelerinin çok kısa olması ve ekonomik şekilde buhar üretmeleri en önemli özelliklerindendir. PLC kontrol sistemi ile kumanda edildiği için tam otomasyon sistem kontrolüne son derece uygundur. Buhar sıcaklığı, baca gazı sıcaklığı ve tüm fonksiyonlar, gelişmiş otomasyon tablosundan sürekli olarak takip edilebilir.

Mitrojen buhar jeneratörlerindeki özel seperatör sayesinde sudan arıtılmış buhar almak mümkündür. Buhar jenaratörleri için tasarlanmış besi suyu pompası ve su yumuşatma cihazları da jeneratörle beraber verilmektedir. Olabilecek tüm olumsuz koşullara rağmen sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış olan bu buhar jeneratörleri olağanüstü güvenlik tedbirleriyle donatılmıştır.

Tüm armatürleriyle birlikte (brülörü dahil) sevk edilir. Uzman mühendislerimiz ve teknik servisimizce devreye alınır. Su hacmi son derece az olduğundan, insan çalıştırılan mekanlarda kullanmak mümkündür.


OPSİYONEL OLARAK MİTROJEN DEGAZÖR UYGULAMASI

Buhar sistemlerinde besi suyunda çözülmüş halde bulunan oksijen ve karbondioksit gazları buhar sistemlerindeki metal yüzeylerde gözenekler ve erimeler şeklinde korozyona neden olur.
Mitrojen degazörlerinde çözünmüş halde bulunan bu gazlar otomatik olarak dışarı atılmakta ve böylece sistem koruma altına alınmaktadır. Degazör besi suyu 102 °C ye kadar ısıtılmaktadır. Besi suyunu 102 °C de tutarak oksijen ve karbondioksitin giderilmesi ve buhar jeneratöründe ısı dalgalanmasının önlenmesi ile %3 ile %5 yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.
Buhar Jeneratörü

FACEBOOK'TAN TAKİP ET!

Resmi Facebook hayran sayfamızı beğenin ve gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NEDEN PLAKALI EŞANJÖR?

  • Çok yüksek verimlerle ısı transferi yapmaktadır.
  • Kompakt yapıları sayesinde çok az yer kaplamaktadır.
  • Tamamen demonte hale getirilip temizlenebilir.
  • Geniş plaka ve conta çeşitliliğine sahiptir.
  • Tamamen Türkiye'de üretilmektedir.
  • Geniş servis ve bayilik ağına sahiptir.
  • Ana üretici tarafından pazara sunulmaktadır.
  • Sizin için her zaman en ekonomik çözümdür.
  • 2 yıl boyunca Ekin Endüstriyel garantisi altındadır.

Memnuniyetiniz Önceliğimiz