Eşanjör

Mobil Menu

AKÜMÜLASYON TANKLARI

HEMEN ARA TEKLıF ıSTE KATALOĞU Görüntüle KATALOĞU İNDİR

Akümülasyon Tankları Nedir?

"Akümülasyon tankları" ısı kaynaklarından aldığı enerji ile suyu ısıtan ve depolayan tesisat ekipmanlarıdır.

Akümülasyon Tankları Nedir?

 

"Akümülasyon tankları"  eşanjör, güneş enerjisi,ısı pompası ,yakıt kazanı  vb kaynaklardan gelen suyu kaynak kullanımı vasıtasıyla ısıtan tesisat ekipmanlarıdır. Özellikle boylerlerin yetersiz kaldığı alanlarda akümülasyon tankları eşanjörler ile kullanılmakta ve oldukça etkili çözümler sunulmaktadır. Günümüzde genellikle oteller ve yeni yapılan toplu yaşam alanlarında güneş enerjisinden yararlanmak için eşanjörler ile birlikte kullanılmaktadır. Akümülasyon tankları sayesinde kullanım suyunda oluşabilecek sıcaklık dalgalanmaları engellenebilmektedir

Akümülasyon tanklarını boylerlerden ayıran özellik ise içerisinde serpantin bulunmaması ve dışardan ısıtıcı bir kaynak kullanımı olmasıdır. Boylerlerde ise su ısıtıcı görevini gören serpantinler mevcut dur. Emaye kaplatılan akümülasyon tankları hijyenik ve korozyona dayanıklı hale getirilir.

Plakalı Isı Eşanjörlerinde Türkiye'nin en çok bilinen ve tercih edilen markalarından olan MIT sektörün sürekli gelişmesi adına günden güne yeni adımlar atmaya devam etmektedir. 

Tamamı Türkiye'de üretilen spesifik ürünlerle ürün gamını genişletmeyi hedef edinen Ekin Endüstriyel'in bu konudaki kararlılığının en somut göstergelerinden birisi MIT Akümülasyon Tankları ve MIT Boylerlerdir.

"Bir Hayalimiz Var" felsefesi ile kurulduğu günden bu yana çalışmalarını aralıksız sürdüren Ekin Endüstriyel personeli, hayallerinin gerçekleşmeye başladığını görmekte ve çıtayı yükselterek hayallerinin peşinden koşmaya devam etmektedir.

"Akümülasyon Tankı Fiyatları" ve fırsatlarından haberdar olmak için uzman mühendis kadromuzdan bilgi alın. Hemen formumuzu doldurun.

HEMEN ARA TEKLıF ıSTE KATALOĞU Görüntüle KATALOĞU İNDİR

FACEBOOK'TAN TAKİP ET!

Resmi Facebook hayran sayfamızı beğenin ve gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NEDEN PLAKALI EŞANJÖR?

  • Çok yüksek verimlerle ısı transferi yapmaktadır.
  • Kompakt yapıları sayesinde çok az yer kaplamaktadır.
  • Tamamen demonte hale getirilip temizlenebilir.
  • Geniş plaka ve conta çeşitliliğine sahiptir.
  • Tamamen Türkiye'de üretilmektedir.
  • Geniş servis ve bayilik ağına sahiptir.
  • Ana üretici tarafından pazara sunulmaktadır.
  • Sizin için her zaman en ekonomik çözümdür.
  • 2 yıl boyunca Ekin Endüstriyel garantisi altındadır.

Memnuniyetiniz Önceliğimiz