Eşanjör

Mobil Menu

PLAKALI EŞANJÖR

HEMEN ARA TEKLİF İSTE KATALOĞU İNDİR

Kullanım Alanları / Enerji

Eşanjörler ,elektirik üretim tesisleri,jeotermal ısıtma sistemleri,ısı enerjisi geri kazanım sistemlerinde kullanılmaktadır.

Jeotermal Isıtma Sistemleri:
Jeotermal Kaynaklar bakımından zengin olan Türkiye, son enerji krizlerinden sonra bu konudaki yatırımlarına hız vermiştir. Gerek konut ısıtmalarında, gerek kullanım suyu üretiminde kullanılan MIT Plakalı Eşanjörler, sektörde başarısını kanıtlamış ve bu konuda en çok tercih edilen markalar arasına girmiştir.

Isı Enerjisi Geri Kazanım Sistemleri:
Enerjinin gün geçtikçe daha da pahalı olduğu günümüz şartlarında artık ne sanayide nede bireysel kullanımlarda enerjinin boşa harcanmasına tahammül kalmamıştır. Sanayi kuruluşlarında enerjiye ayrılan bütçeler son yıllarda %20-%40 oranlarında artmış ve giderler kısmında ilk sıralara oturmuştur. Bütün bu hususlar dikkate alındığında Enerjinin Geri Kazanılması çok önemli bir hal almıştır. MIT Plakalı Eşanjörleri her sisteme uygun geniş plaka ve conta çeşitliliği ile Isı Enerjinizin boşa harcanmasını engeller.

Elektrik Üretim Tesisleri:
Termik santraller elektriğin üretildiği yerler olmanın yanı sıra çok büyük kızgın su kaynaklarıdır. Bu sistemlerde ortaya çıkan kızgın suyun soğutulması için ekstra sistemler kurulup soğutmak için büyük paralar harcanmaktadır. İşte bu noktada MIT Plakalı Eşanjörler devreye girip bu sistemlerde suyun bedava soğutulmasını sağladığı gibi buradan alınan ısı enerjisi ile bir bölgenin tamamen ısıtılmasını sağlar.

Güneş Enerjisi Sistemleri:
Alternatif enerji denilince ilk akla gelen güneş enerjisi sistemleridir. Kullanım sıcak suyu temininde ve konut ısıtmasında bedava enerji sağlayan bu sistemlerde ani su ısıtıcı olarak kullanılan MIT Plakalı Eşanjörleri sistemin daha verimli ve daha güvenli çalışmasını sağlayarak sistemin ömrünü uzatır.

HEMEN ARA TEKLİF İSTE KATALOĞU İNDİR

FACEBOOK'TAN TAKİP ET!

Resmi Facebook hayran sayfamızı beğenin ve gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NEDEN PLAKALI EŞANJÖR?

  • Çok yüksek verimlerle ısı transferi yapmaktadır.
  • Kompakt yapıları sayesinde çok az yer kaplamaktadır.
  • Tamamen demonte hale getirilip temizlenebilir.
  • Geniş plaka ve conta çeşitliliğine sahiptir.
  • Tamamen Türkiye'de üretilmektedir.
  • Geniş servis ve bayilik ağına sahiptir.
  • Ana üretici tarafından pazara sunulmaktadır.
  • Sizin için her zaman en ekonomik çözümdür.
  • 2 yıl boyunca Ekin Endüstriyel garantisi altındadır.

EŞANJÖR SERVİS